Strona główna  
 Maszyny leśne i drogowe  
Maszyny leśne i drogowe
 

Od kilku lat oferujemy na rynku polskim maszyny specjalistyczne znaczących producentów maszyn leśnych i drogowych. W naszej ofercie można znaleźć dziesiątki typów i rodzajów maszyn. Odpowiednie maszyny dobieramy dla naszych klientów w oparciu o wiedzę o ich przeznaczeniu, rodzaju ciągnika jakim dysponuje klient, charakterze potrzeb. Bezpośredni kontakt z nami umożliwi dobór maszyny odpowiedniej dla potrzeb naszych klientów, ich wymagań technicznych i cenowych

Zapraszamy


oferta Seppi

SEPPI M jest nowoczesnym przedsiębiorstwem - jednym z wiodących producentów urządzeń do rozdrabniania w świecie. Zakres stosowania produktów SEPPI M - jest wielostronny. Maszyny produkowane są przez profesjonalistów dla profesjonalistów. 50-letnie doświadczenie firmy SEPPI w zakresie konstrukcji oraz rozwoju specjalistycznych maszyn - rozdrabniaczy, przy jednoczesnym zastosowaniu nowoczesnych technik komputerowych w procesie produkcji - gwarantuje wysoka jakość oraz wysoki standard techniczny oferowanego sprzętu.

 
oferta Dondi

DONDI - wiodący producent maszyn znajdujących zastosowanie w rolnictwie, gospodarce komunalnej i leśnej. Firma istnieje od 1850 roku !!! Olbrzymie doświadczenie i znajomość potrzeb stanowi gwarancję jakości i skuteczności jej produktów. Maszyny Dondi są kupowane na całym świecie. Na szczególną uwagę zasługuje rodzina frezarek do kopania i czyszczenia rowów melioracyjnych i drenażowych o niespotykanej wydajności (do 1200 m rowu/godz.!!!).

poprzedni poziom wyżej następny
   Business Service Polska, Wrocław, ul. Teatralna 10/12 | tel. (071) 796 77 27 | bsp@bsp.net.pl | ©2003 www.lsb.pl